Yeni nesil ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ su deposu, sondaj veya kuyu suyundan gelebilecek kum veya toprak tortular─▒n─▒ manuel olarak temizler ve suyun temiz bir halde kullan─▒lmas─▒na olanak sa─člar. 3 adet haznesi ve 4 adet filtresi ile su içersinde herhangi bir tortu kalmas─▒n─▒ önler. 3 hazneyede ula┼č─▒m kendi menholleri arac─▒l─▒─č─▒ ile sa─član─▒r. Bu menholler sayesinde her hazneye ula┼č─▒m ve her haznenin temizli─či kolay bir ┼čekilde sa─članabilmektedir. Ayr─▒ca tüm hazenelere ait dip ç─▒k─▒┼člar─▒ sayesinde gerekti─činde tüm hazneler y─▒kanarak temizlenebilecektir.

Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ Su Deposu

Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ Su Deposu

Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ Su Deposu

Ferko ─░n┼čaat için üretmi┼č oldu─čumuz 25 ton ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ su deposu teslimat─▒ sa─članm─▒┼č, ürün ┼čantiye sahas─▒na teslim edilmi┼čtir. Sondaj suyunun stoklanmas─▒ ve ar─▒t─▒larak sisteme aktar─▒lmas─▒na olanak sa─člayan tank─▒m─▒z─▒n projesi Ferko ─░n┼čaat mühendisleri ile birlikte tasarlanm─▒┼čt─▒r.

Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ Su Deposu Ölçüleri

Geni┼člik 250 cm
Yükseklik 270 cm
Uzunluk 510 cm
Kapak 70 cm
Dolum dn200
Ç─▒k─▒┼č dn200
1.Hazne Bo┼čalt─▒m Ø225 flan┼č
2.Hazne Bo┼čalt─▒m Ø225 flan┼č
3.Hazne Bo┼čalt─▒m Ø225 flan┼č
1.Hazne Filtre Delik Çap─▒ 3mm
2.Hazne Filtre Delik Çap─▒ 0.1mm
3.Hazne Filtre Delik Çap─▒ 0.1mm

Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒l─▒ Depo Çal─▒┼čma Süreci

Ürün dolumu ön kapaktan yap─▒larak 1. hazneye dolumu sa─član─▒r. Burda yatay pozisyonda su içerisindeki ilk dolumda gelebilecek ta┼č, toprak parças─▒ veya benzeri materyalleri ay─▒rarak 2. hazneye geçi┼čini önleyecektir. 2. Hazneye gelen ayr─▒┼čt─▒r─▒lm─▒┼č su bu hazneden un ele─či bulunduran dn100 filtre borular─▒ sayesinde içerisindeki tüm olu┼čabilecek ufak materyallerin geçi┼čini önleyecektir. 2. Hazneden 3. hazneye gelen ar─▒t─▒lm─▒┼č su burdada en üst seviyede dn200 pvc borulardan ç─▒karak kullan─▒ma haz─▒r hale gelecektir. Bu borular üzerinde de un ele─či ┼čeklinde metal süzgeç bulunmaktad─▒r.

Hazne diplerinde birikebilecek tortular─▒n d─▒┼čar─▒ at─▒lmas─▒ için her hazne en dip noktas─▒nda dn225 serbest flan┼č ç─▒k─▒┼č bulundurmaktad─▒r. Bu ç─▒k─▒┼člar haznelerin temizlenmesi için kullan─▒lmak üzere bulundurulmaktad─▒r. Ayr─▒ca her hazneye eri┼čebilece─činiz 3 adet dn700 kontrol ve müdahale menholleri ürün üzerinde bulunur.

Garanti Ko┼čullar─▒
  • Ürünü mutlaka düz bir beton zemin üzerine yerle┼čtiriniz.
  • Ürün üzerine kesici veya delici cisimler ile müdahale etmeyiniz.
  • Ürünü dolu iken kald─▒rmay─▒n─▒z veya hareket ettirmeyiniz.
  • Ürünü kesinlikle ç─▒k─▒┼č ve dolum yerlerinde kald─▒rmay─▒n─▒z.