Su depoları artık toprak altında kullanılarak yer tasarrufu sağlamak ile birlikte, soğuk veya sıcak hava şartlarından da etkilenmeyerek kullanım ömrü uzuyor. Fiberglas üstün baskı dayanımı sayesinde su depolarınızı toprak altında da güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm tonajlarda üretimi sağlanabilen ve farklı kullanım şekillerine göre dizayn edilebilen toprak altı su depoları sizler için de çözüm kaynağı olacaktır.
Özellikle kışın sert geçtiği bölgelerde kullanımı oldukça fazladır. Suyunuzun soğuk hava şartlarında donmaması için ideal bir saklama yöntemi olmaktadır.

Toprak altı su depoları dalgıç pompa veya hidrofor kullanımına uygun olarak 2 farklı dizayna göre üretilebilmektedir. Ayrıca yatay veya dikey olarak farklı ölçülerde üretim sağlanabilmektedir. Haziran ve Temmuz ayları içerisinde üretimi ve teslimatı sağlanmış olan farklı ürünleri yazımız içerisinde inceleyebilirsiniz.

Toprak Altı Su Depoları

Tüm Tonajlarda Güvenilir Su Depoları

Fiberglas üretim su depolarının en göze çarpan özelliği alternatif ölçülerde üretim sağlanabilmesi ve tüm alanlar için uygun üretimin yapılabilmesidir. Örnek olarak denize yakın alanlarda kullanılmak isteyen toprak altı su depoları belirli bir derinlikte kazı yapılması sonrası su çıkma ve taban kısmına beton dökülememesi gibi problemler oluşmaktadır. Tankın yüksekliğinin minimum seviyede olması ve tonajın değişmemesi gerekecektir. Bu gibi durumlarda sizlere en uygun projelendirilerek problemsiz bir şekilde kurulum yapma imkanı fiberglas ile mümkün olacaktır. Tam tersi durumlarda da fiberglas çözüm sağlayacaktır. Ürünü zemin kotundan daha aşağı almak isteyebilirsiniz. (Araç geçişi olacak alanlarda özellikle önerilir.) Tankı istenilen derinliğe koyabilmeniz için çözüm sağlanabilmektedir. Bu durumlarda fiyat farklılıkları oluşabilmektedir.

5m3 Toprak Altı Su Deposu

Kazı işlemleri bitirilmiş bir villa projesi için üretimi sağlanmıştır. 5m3 hacim istenilen ürün için kazı ölçüleri standardın dışında oluşturulsa da ürün ölçülerinde değişiklik yapılarak kazı alanına uygun ürün imalatı sağlanmıştır.

Ölçüler
Genişlik 230 cm
Yükseklik 160 cm
Kot Farkı 40 cm
Havalandırma dn50
Dolum Hattı dn100 PVC
Taşma Hattı dn100 PVC
Çıkış Rekoru dn50 İç Dişli
Müdahale Kapağı dn500
Teknik Çizim Görüntüle
Görseller

10m3 Toprak Altı Su Deposu

Bakara Grup firması için üretilmiş olan 3 adet 10m3 toprak altı su tankı teslimatı Beylikdüzü adresine teslim edilmiştir. Kot farkı standartların üstünde olan ve giriş çıkış ekipmanları projeye göre dizayn edilen ürünlerimiz kullanıma başlanmıştır.

Ölçüler
Genişlik 200 cm
Yükseklik 260 cm
Uzunluk 330 cm
Kot Farkı 50 cm
Havalandırma dn100
Dolum Hattı dn50 iç dişli
Pompa Tablası 50*50 Fiber
Çıkış Rekoru dn50 İç Dişli
Müdahale Kapağı dn500
Teknik Çizim Görüntüle
Görseller

50m3 Toprak Altı Su Depoları

Tuzla OSB için üretimi tamamlanan 50m3 toprak altı su depoları İzoplas standartları altında üretilmiştir. Toplamda 4 adet üretimi sağlanan ürünlerin sevkiyatları 2 ayrı konuma sağlanmıştır.

Ölçüler
Genişlik 310 cm
Yükseklik 350 cm
Uzunluk 660 cm
Kot Farkı 30 cm
Havalandırma dn100
Dolum Hattı dn50 iç dişli
Paralel Bağlantısı dn50 İç dişli
Çıkış Rekoru dn50 İç Dişli
Müdahale Kapağı dn500
Teknik Çizim Görüntüle
Görseller
Yerleşim Görselleri

30m3 Toprak Altı Su Depoları

Koçak Yapı için üretimi tamamlanan 30m3 toprak altı su deposu İzoplas standartları altında üretilmiştir. Edirne bölgesine sevkiyatı sağlanan ürünümüz, dalgıç pompa kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir.

Ölçüler
Genişlik 300 cm
Yükseklik 340 cm
Uzunluk 420 cm
Kot Farkı 30 cm
Havalandırma dn100
Dolum Hattı dn50 iç dişli
Çıkış Rekoru dn80 İç Dişli
Müdahale Kapağı dn500
Teknik Çizim Görüntüle
Görseller