Haftanın teslimatı sağlanan septik tanklar üretimlerini inceleyebilirsiniz. Şantiye alanlarında veya fabrika sahalarında işinizi kolaylaştıran izoplas septik tank ürünleri, aynı zamanda size zaman ve ekonomik olarak tasarruf sağlıyor. Bu hafta sektörlerinin önemli firmaları için Türkiye’nin istenilen tüm bölgelerine ürünlerin teslimatlarını sağladık.

10 Tonluk Septik Tanklar

1- Ferko İnşaat – İstanbul

Proje odaklı olarak üretmiş olduğumuz ürün Ferko İnşaat şantiye alanına teslimatı sağlanarak aktif hale getirilmiş durumda. Tank yaklaşık 1 metre kot farkı ile toprak altına alınarak üstünden araç geçişi olacak şekilde, bu duruma uygun olarak üretildi.

Genişlik  200 cm
Yükseklik  240 cm
Uzunluk  335 cm
Kapak  50cm
Dolum  dn250
Dalgakıran Sayısı  3 adet
Foseptik Tank Oluşumu

30 Ton Septik Tanklar

Hakan Reklam

Hakan Reklam fabrika binası için üretmiş olduğumuz 30 ton septik tankı, faaliyete alındı. Standart 30 tonluk septik tanklar ile birebir üretilen tankımız, dolum konumu rögar kapağına ters olarak, talep üzerine yan bombe üzerinde yer aldı.

5 Tonluk Septik Tanklar

Fina Enerji ve Koza Altın İşletmeleri

Türkiye’nin 4 bir yanına teslimatlarını fabrikadan yollayarak, işlerinizde kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Fina Enerji Isparta santrallerine 2 adet ve Koza Altın İşletmeleri için Erzincan Maden Ocaklarına 1 adet 5 tonluk septik tanklar, gönderimi sağlanmış ve tanklar aktif hale gelmiştir.

Standart septik tanklar olarak üretilen tanklarımız için üretim şeması aşağıdaki gibidir:

50 Tonluk Septik Tank

BOTAŞ – ARDAHAN

Botaş İşletme Müdürlü’ğü için üretmiş olduğumuz 50 tonluk septik tank, Ardahan Posof ilçesi işletmesine teslimatı sağlanmış olup, aktif halde çalışmaktadır. Ürün ayaksız şekilde üretilip, ince kum zemine üzerine bırakılarak sabitlenebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

  • Septik tanklar, iş yükünüzü kolaylaştırmak amacı ile dizayn edilmektedir. Kazı yapılan alana gelen tankın üzerindeki mapaları sayesinde rahat bir şekilde alabilirsiniz.
  • Tankı yerine aldıktan sonra, atık borusunu yerleştirip tankın üzerini yavaş bir şekilde kapatabilirsiniz.
  • Ayaklı tanklar için mutlaka zeminde bir beton olması gerekmektedir. Bu tankın dengeli bir şekilde kalarak, çok uzun yıllar kullanabilmeniz için önemlidir.
  • Zaten sipariş aşamalarında sizlere konu ile ilgili kazı ve yerleştirme planı gönderilecektir. Bu koşullar ile birlikte tankınız tüm hatalara karşı 5 yıl garantimiz altında tutulmaktadır.