Septik tank imalatı hız kesmeden devam ediyor. Türkiye ve Dünya üzerinden gelen farklı talepler için üretimlerini sürdürdüğümüz septik tanklarından bazılarını projelerinizde yardımcı olması amacı ile sizler ile paylaşıyoruz. Toprak altına uygunluğu, uzun garanti süresi ve kullanım kolaylığı ile seperatörlü veya standart tanklarımız, sizler için de projelerinizde büyük bir kolaylık sağlayacak. özellikle zaman tasarrufu sağlaması ve ekonomik fiyatları septik tanka olan talebin artmasında büyük etken sağlamakta. Haftanın giden ürünlerinden bazılarını inceleyebilir, projelerinizde kullanmak üzere fikir alabilirsiniz.

Septik Tank İmalatı

720 Litre Foseptik Tankı

Universal A.Z firması için üretilmiş olan tankın, teslimatı Azarbeycan ülkesine sağlanmıştır. Toprak altına konulmaya uygun olan tankın tonajı firma tarafından belirlenmiştir.

Genişlik 80 cm
Yükseklik 120 cm
Uzunluk 140 cm
Rögar Kapak 50 cm
Dolum Q100
Havalandırma Q50
Tank üzerinde bulunan mapalar sayesinde rahat bir şekilde toprak altına indirilmesini sağlayabilirsiniz.

2 Ton Septik Tankı özel ölçü

Sizler deponuzu nasıl isterseniz, biz çözümü ona göre sunarız. 2 ton septik tankı 1 metre yüksekliği geçmeyecek şekilde dizayn edilmiş olup dolum ve rögar kapak konumları yine projeye uygun olarak dizayn edilmiştir.

Genişlik 80 cm
Yükseklik 95 cm
Uzunluk 400 cm
Kapak Q500
Dolum Q100
Havalandırma Yok
ürün 5 adet fiberglass ayak üstüne yerleştirilmiş olup, toprak altı kullanımına uygundur.

2 Ton Septik Tank İmalatı

120cm çap standart septik tankı imalatı, Isımak firması için gerçekleştirilmiştir. Dalgıç pompa ile ana kanalizasyon hattına aktarılması için dizayn edilen septik tankı, toprak altı kullanımına da uygundur.

Genişlik 120 cm
Yükseklik 140 cm
Uzunluk 190 cm
Kapak Q500
Dolum Q100
Havalandırma Yok
Dalgıç pompa kullanımı için, rögar kapak merkezlenmiş olarak iç kısmında dalgıç pompa yeri tank içerisinde bırakılmıştır.

5 Ton Septik Tankı Dikey

Alperen Elektrik üretim Anamur tesisleri için üretilmiş olan 5 ton septik tankı dikey olarak konumlandırılmıştır. İzoplas standartları altında üretilen septik tankı dolum girişi projeye göre ölçülendirilmiş ve konumlandırılmıştır.

Genişlik 180 cm
Yükseklik 230 cm
Uzunluk Bulunmaz
Kapak Q500
Dolum Q100
Havalandırma Q50
Tank üzerindeki mapalar sayesinde rahat bir şekilde toprak altına yerleştirilmesi yapılabilmektedir. Tank üzerindeki havalandırma vidanjör boşaltımı sırasında oluşabilecek vakumu engelleyecektir.