Septik tank ─░malat─▒ h─▒z kesmeden devam ediyor. Türkiye ve Dünya üzerinden gelen farkl─▒ talepler için üretimlerini sürdürdü─čümüz septik tanklar─▒ndan baz─▒lar─▒n─▒ projelerinizde yard─▒mc─▒ olmas─▒ amac─▒ ile sizler ile payla┼č─▒yoruz. Toprak alt─▒na uygunlu─ču, uzun garanti süresi ve kullan─▒m kolayl─▒─č─▒ ile seperatörlü veya standart tanklar─▒m─▒z, sizler için de projelerinizde büyük bir kolayl─▒k sa─člayacak. Özellikle zaman tassarrufu sa─člamas─▒ ve ekonomik fiyatlar─▒ septik tanka olan talebin artmas─▒nda büyük etken sa─člamakta.  Haftan─▒n giden ürünlerinden baz─▒lar─▒n─▒ inceleyebilir, projelerinizde kullanmak üzere fikir alabilirsiniz.

Septik Tank ─░malat─▒

10m3 Septik Tank ─░malat─▒

10m3 Septik Tank ─░malat─▒

720 Litre Foseptik Tank─▒

Universal A.Z firmas─▒ için üretilmi┼č olan tank─▒m─▒z─▒n, sevkiyat─▒ Azerbeycan ülkesine sa─članm─▒┼čt─▒r. Toprak alt─▒na konulmaya uygun olan tank─▒m─▒z─▒n tonaj─▒ firma taraf─▒ndan belirlenmi┼čtir.

Geni┼člik 80 cm
Yükseklik 120 cm
Uzunluk 140 cm
Rögar Kapak 50 cm
Dolum Ø100
Havaland─▒rma Ø50
Tank üzerinde bulunan mapalar sayesinde rahat bir ┼čekilde toprak alt─▒na indirilmesini sa─člayabilirsiniz.

2 Ton Septik Tank─▒ Özel Ölçü

Sizler deponuzu nas─▒l isterseniz, biz çözümü ona göre sunar─▒z. 2 ton septik tank─▒ 1 metre yüksekli─či geçmeyecek ┼čekilde dizayn edilmi┼č olup dolum ve rögar kapak konumlar─▒ yine projeye uygun olarak dizayn edilmi┼čtir.

Geni┼člik 80 cm
Yükseklik 95 cm
Uzunluk 400 cm
Kapak Ø500
Dolum Ø100
Havaland─▒rma Yok
Ürün 5 adet fiberglass ayak üstüne yerle┼čtirilmi┼č olup, toprak alt─▒ kullan─▒m─▒na uygundur.

2 Ton Septik Tank ─░malat─▒

120cm çap standart septik tank─▒ imalat─▒, Is─▒mak firmas─▒ için gerçekle┼čtirilmi┼čtir. Dalg─▒ç pompa ile ana kanalizasyon hatt─▒na aktar─▒lmas─▒ için dizayn edilen septik tank─▒, toprak alt─▒ kullan─▒m─▒na da uygundur.

Geni┼člik 120 cm
Yükseklik 140 cm
Uzunluk 190 cm
Kapak Ø500
Dolum Ø100
Havaland─▒rma Yok
Dalg─▒ç pompa kullan─▒m─▒ için , rögar kapak merkezlenmi┼č olarak iç k─▒sm─▒nda dalg─▒ç pompa yeri tank içerisinde b─▒rak─▒lm─▒┼čt─▒r.

5 Ton Septik Tank─▒ Dikey

Alperen Elektrik Üretim Anamur tesisleri için üretilmi┼č olan 5 ton septik tank─▒ dikey olarak konumland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r. ─░zoplas standartlar─▒ alt─▒nda üretilen septik tank─▒ dolum giri┼či projeye göre ölçülendirilmi┼č ve konumland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.

Geni┼člik 180 cm
Yükseklik 230 cm
Uzunluk Bulunmaz
Kapak Ø500
Dolum Ø100
Havaland─▒rma Ø50
Tank üzerindeki mapalar sayesinde rahat bir ┼čekilde toprak alt─▒na yerle┼čtirilmesi yap─▒labilmektedir. Tank üzerindeki havaland─▒rma vidanjör bo┼čalt─▒m─▒ s─▒ras─▒nda olu┼čabilecek vakumu engelleyecektir.