Polietilen su tanklar─▒ ürünlerimiz Türkiye'nin tüm bölgelerine gönderilmeye devam ediyor. Bahçe sulama, ┼čantiye su ihtiyac─▒, oto y─▒kama vb. su ihtiyac─▒ gerektiren tüm alanlarda ihtiyaclar─▒n─▒z─▒ en ekonomik ┼čekilde kar┼č─▒layan polietilen su tank─▒ ürünleri ─░zoplas kalitesi ile adresinize ula┼čt─▒r─▒l─▒yor. Nakliye süresi boyunca ürünün kontrolü taraf─▒m─▒zdan sa─članmakta olup, herhangi bir problem ile kar┼č─▒la┼č─▒lmas─▒ durumunda servis ekiplerimiz yerinde müdahale etmektedir.

10 Tonluk Polietilen Su Tanklar─▒

10 Tonluk Polietilen Su Tanklar─▒

Polietilen Su Tanklar─▒

Çift Katman Polietilen Su Tanklar─▒ Hatay

Çift katman polietilen su tank─▒ iç k─▒sm─▒ naturel beyaz ve d─▒┼č k─▒sm─▒ mavi olarak üretilmektedir.  Hatay bölgesine sevkiyat─▒ sa─članan 2 adet 10 tonluk çift katman polietilen su tank─▒, 1 adet 20 tonluk polietilen çift katman su tank─▒ ve 1 adet 3 tonluk polietilen çift katman su tank─▒ teslimat─▒ gerçekle┼čtirilmi┼čtir. Akdeniz Entegre ve perakende olarak bahçe sulamas─▒nda kullan─▒lmak üzere gönderilen tanklar─▒m─▒z 2 y─▒l firma garantimiz alt─▒ndad─▒r.

10 Tonluk Polietilen Su Tank─▒ Zonguldak

Enkar Ltd. ┼×ti. taraf─▒ndan talep edilmi┼č olan ürünler, istenilen sevk adreslerine ula┼č─▒m─▒ sa─članm─▒┼čt─▒r. Toplamda 5 adet gönderilen ürünler, tek t─▒r ile gönderilmi┼čtir.

20 Tonluk Polietilen Su Tank─▒ Tekirda─č

Borta┼č firmas─▒ taraf─▒ndan fabrikam─▒zdan teslim al─▒nan 20 tonluk polietilen su tank─▒ kullan─▒ma ba┼čland─▒.

20 ve 10 Tonluk Polietilen Su Tank─▒ U┼čak

U┼čak bölgesine gönderilmi┼č olan 1 adet 20 tonluk ve 1 adet 10 tonluk polietilen su tank─▒ teslimatlar─▒ sa─članm─▒┼čt─▒r. Sipari┼č onay─▒na istinaden ürünler en geç 3 i┼č günü içerisinde adrese ula┼čt─▒r─▒lmaktad─▒r.

Polietilen Su Tanklar─▒ ┼×anl─▒urfa

Çe┼čitli tonajlarda dikey polietilen tanklar─▒n teslimat─▒ Kazanc─▒ Çevre Tekni─či ad─▒na ┼×anl─▒urfa bölgesine sa─članm─▒┼čt─▒r. 

10 Tonluk Polietilen Su Tank─▒

Çanakkale perakende olarak ve Gümü┼čhane bölgesi için Synatap firmas─▒na teslimatlar─▒ gerçekle┼čtirilen mavi ve beyaz renkte su tanklar─▒ 2 y─▒l garantimiz alt─▒ndad─▒r. Gümü┼čhane için teslim süresi yüklemeyi istinaden 2 gün iken Çanakkale için ertesi gün teslimat sa─član─▒r.

Garanti Ko┼čullar─▒

  • Ürünlerinizi mutlaka düz bir beton zemin üzerine yerle┼čtiriniz.
  • Ürün üzerine kesici veya delici cisimler ile müdahale etmeyiniz.
  • Ba─člant─▒lar─▒n─▒z─▒ flex hortum ile yap─▒n─▒z.
  • Ürünleri dolu iken kald─▒rmay─▒n─▒z veya hareket ettirmeyiniz.
  • Ürünleri ç─▒k─▒┼č rekoru ve dolum kapa─č─▒ bölgelerinden kald─▒rmay─▒n─▒z veya hareket ettirmeyiniz.
  • Depo içerisinde bilgi d─▒┼č─▒nda su harici kullan─▒m yapmay─▒n─▒z.