Polietilen su tankları ürünlerimiz Türkiye’nin tüm bölgelerine gönderilmeye devam ediyor. Bahçe sulama, şantiye su ihtiyacı, oto yıkama ve benzeri su ihtiyacı gerektiren tüm alanlarda ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılayan polietilen su tankı ürünleri İzoplas kalitesi ile adresinize ulaştırılıyor. Nakliye süresi boyunca ürün kontrol tarafımızdan sağlanmakta olup, herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda servis ekiplerimiz yerinde müdahale etmektedir.

Polietilen Su Tankları

Çift Katman Polietilen Su Tankları Hatay

Çift katman polietilen su tankı iç kısmı naturel beyaz ve dış kısmı mavi olarak üretilmektedir. Hatay bölgesine teslimatı sağlanan 2 adet 10 tonluk çift katman polietilen su tankı, 1 adet 20 tonluk polietilen çift katman su tankı ve 1 adet 3 tonluk polietilen çift katman su tankı teslimatı gerçekleştirilmiştir. Akdeniz Entegre ve perakende olarak bahçe sulamasında kullanılmak üzere gönderilen tanklarımız 2 yıl firma garantimiz altındadır.

10 Tonluk Polietilen Su Tankı Zonguldak

Enkar Ltd. Şti. tarafından talep edilmiş olan ürünler, istenilen sevk adreslerine ulaşımı sağlanmıştır. Toplamda 5 adet gönderilen ürünler, tek tır ile gönderilmiştir.

20 Tonluk Polietilen Su Tankı Tekirdağ

Bortaş firması tarafından fabrikamızdan teslim alınan 20 tonluk polietilen su tankı kullanıma başlandı.

20 ve 10 Tonluk Polietilen Su Tankı Uşak

Uşak bölgesine gönderilmiş olan 1 adet 20 tonluk ve 1 adet 10 tonluk polietilen su tankı teslimatları sağlanmıştır. Sipariş onayına istinaden ürünler en geç 3 iş gün içerisinde adrese ulaştırılmaktadır.

Polietilen Su Tankları Şanlıurfa

Çeşitli tonajlarda dikey polietilen tankların teslimatı Kazancı Çevre Tekniği adına Şanlıurfa bölgesine sağlanmıştır.

10 Tonluk Polietilen Su Tankı

Çanakkale perakende olarak ve Gümüşhane bölgesi için Synatap firmasına teslimatları gerçekleştirilen mavi ve beyaz renkte su tankları 2 yıl garantimiz altındadır. Gümüşhane için teslim süresi yüklemeyi istinaden 2 gün iken Çanakkale için ertesi gün teslimat sağlanır.

Garanti Koşulları

  • Ürünlerinizi mutlaka düz bir beton zemin üzerine yerleştiriniz.
  • Üzerine kesici veya delici cisimler ile müdahale etmeyiniz.
  • Bağlantılarınızı flex hortum ile yapınız.
  • Ürünleri dolu iken kaldırmayınız veya hareket ettirmeyiniz.
  • Ürünleri çıkış rekoru ve dolum kapağı bölgelerinden kaldırmayınız veya hareket ettirmeyiniz.
  • Depo içerisinde bilgi dışında su harici kullanım yapmayınız.