Polietilen su tankı ürünleri polietilen hammaddenin rotasyon sistemi ile pişirilmesi ve belirli kalıpların şeklini alması ile oluşmaktadır. Yatay olarak 5000 litreye kadar, dikey olarak 25.000 litreye kadar üretim sağlanabilmektedir. Standart ölçülerde üretimi sağlanan polietilen su tankları alternatif ölçülerde üretim yapılamaması nedeni ile dezavantaj oluşturmaktadır. Açık alanlarda, şantiye ve fabrika sahalarında kullanımı oldukça fazladır.

Polietilen Su Tankı

Polietilen Nedir?

Polietilen çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. İsmini monomer haldeki etilenden alır ve etilen kullanılarak polietilen üretilir. Plastik endüstrisinde genelde ismi PE olarak bilinmektedir. Etilen molekülü C2H4, aslında çift bağ ile bağlanmış iki CH2’den oluşur. Polietilenin üretim şekli, etilenin polimerizasyonu ile olur. Polimerizasyon metodu, radikal polimerizasyon, anyonik polimerizasyon, iyon koordinasyon polimerizasyonu ve katyonik polimerizasyon metotları ile olabilir. Bu metotların her biri farklı tipte polietilen üretimi sağlar.

Polietilen Su Tankı
Polietilen Su Tankı

Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse de, dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir. Kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup, düşük maliyetlidir.

Polietilen Su Tankı Detayları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere polietilen su tankı polietilen hammaddenin belirli kalıplar içerisine dökülerek rotasyon sistemi ile belirli bir sıcaklıkta pişirilerek kalıpların şeklini alması ile oluşur. Polietilen su tankı ölçüleri sabittir ve değiştirilemez.

[fusion_button link=”https://www.izoplas.com/polietilen-su-deposu-olculeri” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”medium” stretch=”default” shape=”” icon=”fa-expand-arrows-alt fas” icon_position=”left” icon_divider=”yes” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Polietilen Su Deposu Ölçüleri[/fusion_button]

Polietilen su tankı fiyatları hammaddenin uygun olması sebebi ile diğer depo kategorilerine kıyasla daha ekonomiktir.

[fusion_button link=”https://www.izoplas.com/polietilen-su-deposu-fiyatlari” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”medium” stretch=”default” shape=”” icon=”fa-expand-arrows-alt fas” icon_position=”left” icon_divider=”yes” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Polietilen Su Deposu Fiyatları[/fusion_button]

Polietilen su tankları piyasada yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Üretici ve satıcıların çoğalması pazarda hem olumlu hem olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Olumlu etki olarak rekabetin artması sizler için fiyatların daha ekonomik olmasını sağlamakta, olumsuz etki olarak ise ürün kalitelerinde çeşitliliğe ve kalitenin düşmesine neden olabilmektedir.

Ödeme Koşulları

  • İstanbul ili içerisinde verilen siparişler için ödemelerinizi teslimatta kredi kartı veya nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bunun dışında Gebze, Kocaeli, Bursa, Sakarya ve Tekirdağ bölgelerinden 10 ton, 15 ton, 20 ton ve 25 ton siparişleriniz kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. Bu ürün ve bölgeler için de ödemelerinizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz için pos makinesi talebinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Şehir Dışı Sevkiyatları

Polietilen Su Tankı Teslimatları
Polietilen Su Tankı Teslimatları

Şehir dışından sipariş vermek isterseniz eğer, özellikle 10 ton ve üzeri tonajlı depolar için, mutlaka tarafımızdan fiyat almanızı öneririz. Türkiye’nin tüm bölgelerine en uygun fiyatlar ve güvenilir bir şekilde teslimat sağlanabilmektedir.

[fusion_faq filters=”yes-without-all” featured_image=”” cats_slug=”polietilen-su-depolari-sss” exclude_cats=”” orderby=”date” order=”DESC” type=”” boxed_mode=”” border_size=”1″ border_color=”” background_color=”” hover_color=”” divider_line=”” title_font_size=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_boxed_mode=”” icon_box_color=”” icon_alignment=”” toggle_hover_accent_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_faq]