Plastik su deposu ile polietilen su depoları aynı ürünleri ifade etmektedir. Polietilen kimyasal özelliği olarak bir çeşit termoplastiktir. Hava şartlarına dayanımı, ekonomik fiyatları ile şantiye alanları, fabrika sahaları, bahçe sulama sistemleri gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Alternatif ölçülerde üretimimi olmayan ve yatay olarak maksimum 5 ton hacme kadar üretilebilen plastik su depoları bu yönü ile dezavantaj oluşturmaktadır.

Plastik Su Deposu Fiyatları

Plastik Su Deposu Fiyatları

Plastik Su Deposu

Plastik Su Deposu Üretim Kapasiteleri

  • Plastik su depoları, yatay olarak 5 ton kapasiteye kadar, dikey olarak 25 ton kapasiteye kadar üretilebilmektedir.
  • Ürünler belirli kalıplar içerisine belirli kiloda dökülen polietilen hammaddenin rotasyon sistemi aracılığı ile pişmesi sonucu oluşur.

Üretim Süreci

Plastik su depoları için ortalama üretim süreci 1 saattir. Üretim hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Stok seviyeleri de her zaman en üst seviyede tutulmaktadır.

Plastik Su Deposu Fiyatları

Yatay Su Deposu Fiyatları

Dikey Su Deposu Fiyatları

Plastik Su Depoları Teslimatı Hakkında

Plastik su depoları teslimatı, Türkiye’nin tüm bölgelerine gerçekleştirilebilmektedir. Ancak ufak hacimli ürünler için nakliye bedeli 1 adet için dezavantaj sağlayabilmektedir. Büyük hacimli ürünler en uygun fiyatlar ile istenilen tüm bölgelere sağlanabilmektedir.