├ľzel imalat su depolar─▒ fiberglas üretimi olup, talep edilen tüm ┼čekil ve ölçülerde üretilebilmektedir. Genel olarak tekne içi veya çok dar alanlarda maksimum tonaj sa─članmas─▒ amac─▒ ile üretilmekte olup silindirik depolara göre biraz daha maliyetli olabilmektedir… Ürün giri┼č ve ç─▒k─▒┼člar─▒ istenilen konumlara monte edilerek çözüm sa─članabilmektedir. Bu hafta Sinop, Çanakkale ve ─░stanbul illerine özel imalat su depolar─▒ sevkiyatlar─▒m─▒z─▒ gerçekle┼čtirerek, mü┼čterilerimize çözüm olana─č─▒ sa─člad─▒k. 

Tekne ─░├ži ├ľzel ─░malat Su Depolar─▒

Tekne ─░çi Özel ─░malat Su Depolar─▒

Özel ─░malat Su Depolar─▒

1m3 Tekne ─░çi Su Deposu

1m3 tekne içi özel imalat su depolar─▒ imalat─▒ gerçekle┼čtirilerek Çanakkale Biga ilçesinde bulunan mü┼čterimizin tekne içine montaj─▒ yap─▒ld─▒. Tekne iskeletindeki e─čime orant─▒l─▒ olarak ön k─▒s─▒mda 36 cm de ba┼člayan yükseklik ölçüsü arka k─▒s─▒mda 27 cm e indirilmi┼čtir. Tanklar─▒n iç k─▒sm─▒nda sallant─▒ya önlem amaçl─▒ olarak 2 adet dalgak─▒ran sabitlenmi┼čtir. Ürünlerin su testi fabrikam─▒zda yap─▒lm─▒┼č ve sorunsuz bir ┼čekilde tekne içindeki yerini alm─▒┼čt─▒r.
Fiberglas üretimi olan su depolar─▒n─▒n ç─▒k─▒┼č ölçüleri ve kontrol menhol ölçüleri talebe göre belirlenmi┼čtir.

Geni┼člik 70 cm
Ön Yükseklik 36 cm
Arka Yükseklik 27 cm
Kapak 35 cm
Ç─▒k─▒┼č 1" (20mm)
Renk Gri

1m3 Su Deposu ve 2m3 Septik Tank─▒

Kuzey Y─▒ld─▒z─▒ Gezi Teknesi için üretmi┼č oldu─čumuz su deposu ve septik tank─▒ ürünleri Sinop ilinde bulunan tekneye sevk edilerek kullan─▒ma haz─▒r hale getirilmi┼čtir. Su depolar─▒n─▒n imalat─▒ dikdörtgen ┼čeklinde imal edilmi┼č septik tank─▒ ise yamuk ┼čeklinde imal edilmi┼čtir. Ürün ölçüleri tekne içindeki alanlara uygun olarak ölçülendirilmi┼čtir. Giri┼č ve ç─▒k─▒┼č konumlar─▒da tekne yetkilileri taraf─▒ndan olu┼čturulmu┼čtur. Ürünlerimizin tüm testleri fabrikam─▒zda yap─▒larak , kalite kontorolleri sa─čland─▒ktan sonra teslimat─▒ yap─▒lm─▒┼čt─▒r.

Su depolar─▒ ve septik tank─▒ içerisinde 2'┼čer adet dalgak─▒ran sabitlenmi┼čtir. Tekne hareketli halde iken olu┼čacak sallant─▒lar─▒n tank içerisine bas─▒nç yapmas─▒da bu yol ile engellenmi┼čtir.

Su Deposu ├ľl├ž├╝leri

Geni┼člik 70 cm
Yükseklik 100 cm
Uzunluk  140 cm
Kapak 35 cm
Ç─▒k─▒┼č 1" (20mm)
Renk Gri

Septik Tank Ölçüleri

Üst Geni┼člik 85 cm
Alt Yükseklik 30 cm
Uzunluk 250 cm
Kapak 40 cm
Dolum 2" (50mm)
Renk Gri

240 Litre Dikdörtgen Su Deposu

─░stanbul Üsküdar ilçesinde yer alan bina için üretmi┼č oldu─čumuz 240 litre dikdörtgen su deposu merdiven alt─▒ ölçülerine göre özel olarak üretilmi┼čtir. Testleri yap─▒larak sevkiyat─▒ gerçekle┼čtirilen tank─▒m─▒z aktif hale getirilmi┼čtir. 

Geni┼člik 45 cm
Yükseklik 65 cm
Uzunluk 80 cm
Kapak 35 cm
Ç─▒k─▒┼č 1" (20mm)
Renk Koyu Ye┼čil