Özel imalat su depoları fiberglas üretimi olup, talep edilen tüm şekil ve ölçülerde üretilebilmektedir. Genel olarak tekne içi veya çok dar alanlarda maksimum tonaj sağlanması amacı ile üretilmekte olup silindirik depolara göre biraz daha maliyetli olabilmektedir… Ürün giriş ve çıkışları istenilen konumlara monte edilerek Çözüm sağlanabilmektedir. Bu hafta Sinop, Çanakkale ve İstanbul illerine özel imalat su depoları teslimatlarımızı gerçekleştirerek, müşterilerimize Çözüm olanağı sağladık.

Özel İmalat Su Depoları

1m3 Tekne İçi Su Deposu

1m3 tekne içi özel imalat su depoları imalatı gerçekleştirilerek Çanakkale Biga ilçesinde bulunan müşterimizin tekne içine montajı yapıldı. Tekne iskeletindeki eğime orantılı olarak ön kısımda 36 cm de başlayan yükseklik ölçüsü arka kısımda 27 cm e indirilmiştir. Tankların iÇ kısmında sallantıya önlem amaçlı olarak 2 adet dalgakıran sabitlenmiştir. Ürünlerin su testi fabrikamızda yapılmış ve sorunsuz bir şekilde tekne içindeki yerini almıştır.
Fiberglas üretimi olan su depolarının çıkış ölçüleri ve kontrol menhol ölçüleri talebe göre belirlenmiştir.

Genişlik 70 cm
Ön Yükseklik 36 cm
Arka Yükseklik 27 cm
Kapak 35 cm
Çıkış 1” (20mm)
Renk Gri

1m3 Su Deposu ve 2m3 Septik Tankı

Kuzey Yıldızı Gezi Teknesi için üretmiş olduğumuz su deposu ve septik tankı ürünleri Sinop ilinde bulunan tekneye sevk edilerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Su depolarının imalatı dikdörtgen şeklinde imal edilmiş septik tankı ise yamuk şeklinde imal edilmiştir. ürün ölçüleri tekne içindeki alanlara uygun olarak ölçülendirilmiştir. Giriş ve Çıkış konumları da tekne yetkilileri tarafından oluşturulmuştur. ürünlerimizin tüm testleri fabrikamızda yapılarak , kalite kontrolleri sağlandıktan sonra teslimatı yapılmıştır.

Su depoları ve septik tankı içerisinde 2’şer adet dalgakıran sabitlenmiştir. Tekne hareketli halde iken oluşacak sallantıların tank içerisine basınç yapması da bu yol ile engellenmiştir.

Su Deposu Ölçüleri

Genişlik 70 cm
Yükseklik 100 cm
Uzunluk 140 cm
Kapak 35 cm
Çıkış 1” (20mm)
Renk Gri

Septik Tank Ölçüleri

Üst Genişlik 85 cm
Alt Yükseklik 30 cm
Uzunluk 250 cm
Kapak 40 cm
Dolum 2” (50mm)
Renk Gri

240 Litre Dikdörtgen Su Deposu

İstanbul üsküdar ilçesinde yer alan bina için üretmiş olduğumuz 240 litre dikdörtgen su deposu merdiven altı ölçülerine göre özel olarak üretilmiştir. Testleri yapılarak teslimatı gerçekleştirilen tankımız aktif hale getirilmiştir.

Genişlik 45 cm
Yükseklik 65 cm
Uzunluk 80 cm
Kapak 35 cm
Çıkış 1” (20mm)
Renk Koyu Yeşil