Nakliye tankları üretimimiz fiberglas olarak gerçekleşmektedir. Hem dorse üzerine ankrajlar aracılığı ile sabitleyebileceğiniz hem de içerisinde dalgakıran bulunduran ürünlerimiz sıvılarınızı güven ile taşıma yapabilmenize olanak sağlayacaktır. İstenilen ölçüde çıkış rekorları ve geniş müdahale kapakları ile kullanım açısından da kolaylık sağlayacaktır. Sondaj firmaları tarafından özellikle talep gören nakliye tankları, proje odaklı olarak üretilmekte olan tanklar sizler için çözüm ortağı olmaktadır.

12 ton nakliye tankı

12 ton nakliye tankı

Nakliye Tankı

12m3 Dorse Üzeri Nakliye Tankı

Serbin Sondaj Hizmetleri için üretilmiş olan 12m3 nakliye tankı teslimatı sağlanmıştır. Sondajdan çıkan suyun taşınması amaçlı olarak kullanılacak olan tank, içerisinde 2 adet dalgakıran bulundurmaktadır. Ayrıca tank içerisinde ortada bulunan galvaniz fiskiye tankın basınçlı su ile temizlenmesine imkan tanımaktadır.

12m3 Nakliye Tankı Ölçüleri

Genişlik 230 cm
Yükseklik 250 cm
Uzunluk 300 cm
Kapak 70 cm
Dolum 3″ (80mm)
Çıkış 3″ (80mm)

Ekipmanlar

Dalgakıran 2 adet
Mapa 2 adet
Fiskiye 3″ (1 adet)
Kapak Fiberglas
Seviye Göstergesi Şeffaf Alan
Ankraj 5mm Sac
Ürün Görselleri
Detaylar
Dalgakıran
Tank içerisinde 2 adet bulunan dalgakıranlar, tank çevresini komple sarmaktadır. Suyun geçişi için 4 tarafta 30 cm geçiş alanları bulundurur. Depo içerisinde yıkama sırasında oluşacak basıncı engellerken aynı zamanda taşıma esnasında oluşacak çalkantı basıncını azaltarak tanka yardımcı olacaktır.
Ankraj
3 adet ayak altında sağ ve sol kısımlarda bulunan ankrajlar, deponun dorse üzerine sabitlenmesi için kullanılır. Nakliye tanklarının sabitlenmesi depoların garanti kapsamı içerisinde kalmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde nakliye tankları garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Tankların bağlanması, seyir esnasında oluşabilecek sarsıntılarda tankın sabit kalmasını ve zarar görmesini engelleyecektir.
Yıkama Fiskiyesi
Yıkama fiskiyesi isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Sondaj sırasında su içerisinde bulunan kum, toprak gibi materyallerin suyun boşaltımı sonrası temizlenmesini sağlayacaktır.

6m3 Nakiye Tankı

DHC Makina için üretmiş olduğumuz 6m3 dorse üzeri tank proje odaklı olarak üretilmiştir. Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan şantiye alanlarında oluşan tozun otomatik olarak kalkmasını engelleyecek olan sistemin içerisinde bizleri de dahil eden DHC Makinaya ayrıca teşekkür ediyoruz. Dorse içerisinde sabit kalacak olan tanka bağlanan sistem sayesinde şantiye alanları seyir halinde otomatik olarak sulanacaktır.

6m3 Nakliye Tankı Ölçüleri

Genişlik 180 cm
Yükseklik 195 cm
Uzunluk 240 cm
Kapak 70 cm
Çıkış 2″ (50mm)
Redüktör 2″ – 1/2″

Ekipmanlar

Dalgakıran 2 adet
Mapa 2 adet
Kapak Fiberglas
Seviye Göstergesi Şeffaf Alan
Ankraj 5 mm Sac
Ürün Görselleri
Detaylar
Dalgakıran
Tank içerisinde 2 adet bulunan dalgakıranlar, çevresini komple sarmaktadır. Suyun geçişi için 4 tarafta 30 cm geçiş alanları bulundurur. Depo içerisinde yıkama sırasında oluşacak basıncı engellerken aynı zamanda taşıma esnasında oluşacak çalkantı basıncını azaltarak tanka yardımcı olacaktır.
Ankraj
2 adet ayak altında boydan boya uzanan ankrajlar, deponun dorse üzerine sabitlenmesi için kullanılır. Nakliye tanklarının sabitlenmesi depoların garanti kapsamı içerisinde kalmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde nakliye tankları garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Tankların bağlanması, seyir esnasında oluşabilecek sarsıntılarda tankın sabit kalmasını ve zarar görmesini engelleyecektir.
Redüktör
Çıkış üzerinde bulunan redüktör makine sistemine uyum sağlaması üzerine, talep doğrultusunda yerleştirilmiştir.
Garanti Koşulları
  • Ürünler mutlaka dorse üzerine sabitlenmelidir.
  • Ürün üzerine kesici veya delici cisimler ile müdahale etmeyiniz.
  • Tesisat bağlantılarınızı düzgün bir şekilde kullanınız ve flex hortum kullanmaya özen gösteriniz.
  • Su harici kullanımlar için mutlaka bilgi veriniz.
Farklı talep ve projeler için iletişime geçerek fiyat teklifi ve proje talep edebilirsiniz.