Hazır septik tankları imalatı ihtiyaç duyulan tüm alanlarda tercih edilmeye devam ediyor. Hızlı üretimi ve uygun fiyatları ile diğer birçok ürün grubuna göre avantaj sağlayan fiberglas hazır septik tankları, Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanına ulaştırılmaya devam ediyor. özellikler kolay kurulum imkanı ve hemen temin edilebilmesi şantiye alanları veya rögar bulunmayan alanlarda tercih sebebi olmaktadır.

Bu hafta Çolakoğlu Metaruluji, Bursa Hazır Beton, SSang Yong, Seg Elektrik firmaları ile birlikteyiz. Tüm tonajlarda seri ve kaliteli üretim, 5 yıl uzun garanti süresi ve özel ekipmanları ile hazır septik tankları sizlerinde projenizde kolaylık sağlayacak.

Hazır Septik Tankları

3m3 Hazır Septik Tankı

Çolakoğlu Metaruluji Dilovası tesisleri için teslimatı sağlanan 3m3 hazır septik tankı, İzoplas standartları altında gönderilmiştir. ölçü veya ekipman olarak herhangi bir değişikliğe gidilmemiş olan hazır septik tankı, istenilen gün içerisinde teslim edilmiştir.

Genişlik 144 cm
Yükseklik 175 cm
Uzunluk 215 cm
Rögar Kapak 50 cm
Dolum dn150
Havalandırma dn50
üzerinde bulunan 2 adet yerleştirme mapası sayesinde tankı rahat bir şekilde toprak altına yerleştirebilirsiniz.

10m3 Hazır Septik Tankları

Seg Elektrik firması için üretilmiş olan 10m3 hazır septik tankları, Konya ve Kayseri bölgelerindeki şantiyelere teslim edildi. Ayrıca polietilen su deposu ürünleri de septik tankları yanında adrese teslim edilmiştir.

Genişlik 200 cm
Yükseklik 240 cm
Uzunluk 335 cm
Rögar Kapak 50 cm
Dolum dn200
Havalandırma dn50
Tank üzerinde bulunan 2 adet yerleştirme mapası sayesinde tankı rahat bir şekilde toprak altına yerleşimini sağlayabilirsiniz. Fiberglas hazır septik tankları kesinlikle korozyona uğramaz veya paslanmaz.

5m3 Separatörlü Septik Tankları

Ssang Yong firması için üretilmiş olan 2 adet separatörlü hazır septik tankları, Iraq ülkesine teslimi gerçekleştirilmiştir. Ayrıştıcılı sistemi ile sıvı atığın dışarı atılmasını sağlayan ve vidanjör maliyetini düşüren septik tank sistemi ayaklı veya ayaksız olarak üretimi sağlanabilir. Ssang Yong firması yetkilileri tarafından ayaksız olarak tercih edilmiştir.

Genişlik 144 cm
Yükseklik 170 cm
Uzunluk 335 cm
Kapaklar 50 cm
Dolum dn200
çıkış dn150
Tank içerisindeki ayrıştırıcı sistem 3 hazneden oluşmaktadır. İlk hazne tankın dolum haznesidir katı ve sıvı atıklar bu hazneye birlikte dolar. Burada bulunan yatay filtre tabaka katı atığın 2. hazneye geçişine engel olarak, burada birikmesini sağlayacaktır. Sıvı atık ise tabaka üzerindeki deliklerden süzülerek 2. hazneye geçecektir. 2. haznede belli oranda doluluk oranı sağlandıktan sonra 2. ve 3. hazneyi birleştiren filtreli borular aracılığı ile 3. hazneye geçiş yapacaktır. Bu haznede %70 lik bir dolum oranı sağlandıktan sonra tekrar filtreli bir çıkış borusu ile atık su dışarı verilecektir.

15m3 Hazır Septik Tank

Bursa Beton tesisleri için üretmiş olduğumuz 15 tonluk foseptik tank ürünü Bursa üretim tesislerine iletilmiştir. İzoplas standartları altında üretilen septik tank, firma hatalarına karşı 5 yıl garantimiz altındadır.

Genişlik 250 cm
Yükseklik 290 cm
Uzunluk 300 cm
Kapak 50 cm
Dolum dn200
Havalandırma dn100
Tank üzerinde bulunan mapalar sayesinde tankı toprak altına rahat bir şekilde yerleştirip, kurulumunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.