Fiberglas su tankları üretimi tüm hızıyla devam ediyor. Yatay veya dikey olarak üretimi tüm hacimlerde sağlanabilen fiberglas su tankları uzun garanti süreleri, sağlamlığı, alternatif ölçü imkanları ile yıllardır sektördeki konumunu koruyor. Korozyona uğramayan, paslanma yapmayan ve hava şartlarından etkilenmeyen tanklarımızın darbelere karşı dayanımıda diğer ürün gruplarına göre daha fazladır. Geçtiğimiz haftanın sevkiyatı sağlanan fiberglas su tankı ürünlerini sayfamızda inceleyebilir, ürünler hakkınıda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fiberglas hammadesi çok ince cam telciklerinden oluşmaktadır. Polyester ile birleşimi sonrası sertlik kazanmakta ve kullanıma hazır halde getirilmektedir.

Fiberglas Su Tankları

Fiberglas Su Tankları

Fiberglas Su Tankları

25 Tonluk Fiberglas Su Tankı

Arta tekstil firması için üretilmiş olan 25 tonluk fiberglas su tankı ve %100 kalınlaştırılmış 5 tonluk polietilen sülfürik asit tankı ile birlikte teslim edilmiştir. Çerkezköy OSB bölgesine teslimatı sağlanan ürünlerimizin üretimi 5 iş günü içerisinde tamamlanmıştır.

25 Tonluk Fiberglas Su Tankı Ölçüleri

Genişlik 250 cm
Yükseklik 270 cm
Uzunluk 510 cm
Kapak 50 cm
Havalandırma dn100
Çıkış 2 1/2" (65mm)

4 adet fiberglas ayak üzerine yerleştirilen tank haznesi, ön kısmında doluluk oranını gözlemleyebileceğiniz bir şeffaf gösterge bulundurmaktadır.  Fiberglas ayaklar hava şartlarından etkilenmez ve kesinlikle tahta ayaklar gibi çürüme yapmaz.

20 Tonluk Fiberglas Su Tankları

ECE A.Ş. için üretilmiş olan 20 tonluk fiberglas yatay su tankı ürünü Dilovası tesislerine sevkiyatı sağlanmıştır. Alternatif ölçünün projeye uyum sağlaması dolayısı ile İzoplas standart ölçüsü kullanılmamış, projeye uygun olan bir diğer ölçü ile imalat sağlanmıştır. Ürün rengi ise standart su deposu rengi olan mavi dışında gri olarak tercih edilmiştir.

20 Ton Fiberglas Su Tankı Ölçüleri

Genişlik 230 cm
Yükseklik 250 cm
Uzunluk 500 cm
Kapak 50 cm
Çıkış 2" (50mm)

4 adet fiberglas ayak üzerine yerleştirilen 20 tonluk fiberglas su tankı, seviye kontrolü için şeffaf bir alan bulundurmaktadır. 5 yıllık uzun garanti süresi ile projelerinizde çözüm ortağınız.

4 Tonluk Fiberglas Su Tankları

İnfo Group firması için üretilmiş olan 4 tonluk fiberglas tankların teslimatı İstanbul Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne teslim edilmiştir. Yatay veya dikey olarak tüm hacimlerde üretimi sağlanabilen fiberglas su depoları alternatif ölçü imkanları ile projelerinizde her zaman çözüm ortağı.

4 Tonluk Fiberglas Su Tankı Ölçüleri

Genişlik 140 cm
Yükseklik 160 cm
Uzunluk 280 cm
Kapak 40 cm
Çıkış 1 1/2" (40mm)
Temizleme 1 1/2" (40mm)
SSS
Fiberglas Su Tankı Sağlığa Zararlı mıdır?
İstenilen Ölçüde Üretim Yapılabilir mi?
Üretim Süresi Ne Kadar ?
İstanbul dışı sevkiyat sağlanabilmekte midir?
Toprak altına koyabilir miyiz?
Garanti süresi ne kadar ve koşulları nelerdir?