Büyük tonajlı yer altı tank üretimleri hız kesmeden devam ediyor. Nisan ayı içerisinde Trakya bölgesine ürünlerimizin teslimatını sağladık. 100m3 foseptik tankı ve 50m3 su deposu ürünlerimizin yer altına alınması sürecinde kontrollerini sağlayarak, güvenilir bir şekilde kullanıma başlanmasında destek olduk. Ürün detaylarını ve kurulum süreçleri ile bilgilere yazımız içerisinde ulaşabilirsiniz.

Büyük Tonajlı Yer Altı Tank Üretimleri

Büyük tonajlı tanklarımızın yer altında güvenli bir şekilde uzun yıllar hizmet verebilmesi için en önemli husus tarafınıza gönderilen talimatnamelere uyum sağlanarak kurulum yapılmasıdır. Ayrıca zeminin yumuşak olması durumunda gerekli önlemlerin alınarak kazı alanın açılması önlenmelidir. Yer altı tankları için en önemli husus taban kısmının mutlaka beton olmasıdır.

100m3 Yer Altı Foseptik Tank Üretimi

Foseptik tankları artık piyasaya tam anlamı ile yerleşmiş durumundadır. İş yükünü azaltması ve zaman tasarrufu sağlaması ile kullanımları özellikle şantiye alanlarında artış göstermektedir. Dost İnşaat firması için üretilen ve kurulumu sağlanan ürünümüz, kullanıma başlanmıştır.

Ürün Ölçüleri

Genişlik 310 cm
Yükseklik 480 cm
Uzunluk 1350 cm
Kot Farkı 160 cm
Dolum dn300
Rögar Kapağı dn700

Ekipman

Havalandırma dn100
Dalgakıran 4 adet
Mapa 4 adet
Ayak 9 adet 5mm sac
Destek Kuşak 9 adet 3mm sac
Rögar Kapağı dn700*1600

İlgili Sayfalar

Ürün Sayfası Git
Teknik Döküman Görüntüle

Görseller

Yerleşim Görselleri

50m3 Yer Altı Tank Üretimi

Tratek firması için üretilmiş olan ve Kırklareli ilinde yerleşimi sağlanan 50m3 yer altı tankı su deposu olarak üretilmiştir. Önemli oran yer tasarrufu sağlayan ürünümüz 3 hazneden oluşmakta olup, her hazne için ayrı bir gözlem kapağı bulundurmaktadır. Ürünümüz dalgıç pompa kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca 3m3 yer altı foseptik tankı ürünümüzün de alandaki yerine yerleşimi sağlanmıştır.

Ürün Ölçüleri

Genişlik 310 cm
Yükseklik 350 cm
Uzunluk 660 cm
Kot Farkı 30 cm
Dolum 2″ iç dişli
Pompa Rekoru 2″ iç dişli
Gözlem Kapakları dn700

Ekipman

Havalandırma dn100
Dalgakıran 2 adet
Mapa 2 adet
Ayak 5 adet 5mm sac
Destek Kuşak 5 adet 3mm sac
Pompa Tablası 500*500

İlgili Sayfalar

Ürün Sayfası Git
Teknik Döküman Görüntüle

Görseller

Yerleşim Görselleri