Asit depolama tanklar─▒ üretiminde bu hafta, Silopi Elektrik A.┼×, Tümaylar Kimya, Kale Kimya, Üçler Tuz firmalar─▒ d─▒┼č─▒nda perakende olarakda bir kaç ürün ile May─▒s ay─▒ asit depolama tanklar─▒ üretimini sonland─▒rd─▒k. Vinylester reçine veya asit oran─▒ yüksek ürünler için pvc + vinilester reçine üretimi sunulabilmektedir. Belirli konsantre ve s─▒cakl─▒k oran─▒nda kendi ba┼č─▒na dayan─▒m sa─člayabilen vinylester reçine,konsantre oran─▒ ve s─▒cakl─▒k oran─▒ yüksek olan asitler için pvc kullan─▒m─▒da gerektirebilmektedir.

Prizmatik Asit Depolama Tanklar─▒

Prizmatik Asit Depolama Tanklar─▒

Asit Depolama Tanklar─▒

12m3 Sülfürik Asit Depolama Tank─▒

Silopi Elektrik A.┼× için 2.'si üretilmi┼č olan sülfürik asit tank─▒ teslimat─▒ Silopi tesislerine sa─članm─▒┼čt─▒r. %98 konsantre sülfürik asit için üretilen ve ortam s─▒cakl─▒─č─▒nda stok yap─▒lmaya uygun olan tank─▒m─▒z 10mm PVC üzerine 10mm vinylester reçine kaplanarak üretilmektedir. %100 kimyasal dayan─▒ma sahip ürün için garanti süresi 5 y─▒ld─▒r.

S├╝lf├╝rik Asit Depolama Tank─▒ Olu┼čum A┼čamalar─▒

Sülfürik Asit Depolama Tank─▒ Olu┼čum A┼čamalar─▒

Geni┼člik 230 cm
Yükseklik 300 cm
Dolum (g*h) 500*100 mm
Ç─▒k─▒┼č dn25 serbest flan┼č
Seviye Göstergesi dn50 pvc demonte
Et Kal─▒nl─▒─č─▒ 20mm
Yanda belirtilen ölçülerde üretilen sülfürik asit depolama tank─▒, 1 adet özel seviye göstergesi ve 1 adet dn25 serbest flan┼č içermektedir. 10mm pvc tank üzerine kaplanan 10mm vinylester reçine ile dayan─▒m gücü artt─▒r─▒lan tank─▒m─▒z─▒n garanti süresi ise tam 5 Y─▒ld─▒r. %98 lik sülfürik asit için ortam s─▒cakl─▒─č─▒ ┼čartlar─▒nda tank─▒n─▒z─▒ güven ile kullanabilirsiniz.

Teslimi Ciner Gruba ait Silopi Elektrik A.┼× tesislerine teslim edilen sülfürik asit depolama tank─▒, polietilen depolara göre maliyeti yüksek olup, dayan─▒m─▒ daha fazlad─▒r. Ölçü bak─▒m─▒nda esnektir.

5m3 Prizmatik Asit Depolama Tank─▒

Kale Kimya Gebze tesisleri için üretilmi┼č olan prizmatik asit depolama tank─▒, demir kondüksiyon ile olu┼čturulan iskeletin tamamen fiberglass ve vinylester reçine ile giydirilmesi sonras─▒ kullan─▒ma haz─▒r hale getirilmi┼čtir. Ölçüleri firma taraf─▒ndan belirlenen prizmatik tank─▒n ç─▒k─▒┼člar─▒ tamamen paslanmaz olup, havaland─▒rma borusu asit dayan─▒m─▒ yüksek PVC dir.

Geni┼člik 100 cm
Yükseklik 120 cm
Uzunluk 500 cm
Kapak 50 cm
Dolum dn100 ve dn50
Ç─▒k─▒┼č dn100 ve dn50 
Prizmatik depolama tanklar─▒ için öncelikli olarak bir iskelet olu┼čturulmakta ve bu iskeletin üzerine haz─▒rlanan fiberglas plakalar yerle┼čtirilerek gene ayn─▒ ┼čekilde izole edilmektedir. Tank içerisinde 2 adet dalgak─▒ran tank─▒n esnemesine engel olacakt─▒r. %100 asit stoklamas─▒ 70°c stok s─▒cakl─▒─č─▒na uygundur.

20m3 Degazör Tank─▒

Üçler Tuz firmas─▒ için üretmi┼č oldu─čumuz degazör tank─▒, belirli oranlardaki asitlerin kar─▒┼č─▒m─▒ sonras─▒ olu┼čacak gaz─▒n tank içerisinde d─▒┼čar─▒ at─▒lmas─▒n─▒ sa─člamaktad─▒r. 2 adet olarak üretimi gerçekle┼čtirilen tanklar, tamam vinylester reçine üretimidir. 

Geni┼člik 300 cm
Yükseklik 300 cm
Gaz Ayr─▒┼čt─▒r─▒c─▒ (g*h) 700*1000 mm
Numune Al─▒m (g*u*h) 30*30*20 cm
Dolum dn100 
Ç─▒k─▒┼č dn50
Ürünümüz tamamen proje odakl─▒ olarak asit dayan─▒m─▒ yüksek vinylester reçineden imal edilmi┼čtir. Ürün üzerinde bulunan gaz separatörü, tank içerisinde olu┼čacak gaz─▒n d─▒┼čar─▒ at─▒lmas─▒n─▒ sa─člayacakt─▒r.

Tüm tank giri┼č ve ç─▒k─▒┼člar─▒ kimyasal dayan─▒m─▒ yüksek pvc serbest flan┼č olarak dizayn edilmi┼čtir.

25m3 Polyester Pigment Tank─▒

Tümaylar Kimya için üretilmi┼č olan polyester pigment tank─▒, asidik özelli─či çok fazla olmasada yo─čunlu─ču ve stok s─▒cakl─▒─č─▒ bak─▒m─▒ndan vinylester reçine ile üretimi uygun görülmü┼čtür. Tank üzerinde 1 adet müdahale kapa─č─▒ ve alt k─▒s─▒mda 1 adet dn50 serbest flan┼č ç─▒k─▒┼č bulunmaktad─▒r.

Geni┼člik 250 cm
Yükseklik 270 cm
Uzunluk 510 cm
Kapak 500 mm
Ç─▒k─▒┼č dn50
Renk Gri
25 tonluk yatay polyester pigment tank─▒, pigment yo─čunluk oran─▒na göre yakla┼č─▒k olarak 15mm kal─▒nl─▒─č─▒nda üretilmi┼čtir. 5 y─▒l firma hatalar─▒na kar┼č─▒ garanti alt─▒nda olan tank─▒m─▒z, vinylester reçine üretimidir.

10m3 Kimyasal Stoklama Tank─▒

Perakende mü┼čterimiz için üretmi┼č oldu─čumuz 10m3 kimyasal stoklama tank─▒, dikey olarak üretilmi┼č olup tüm giri┼č ve ç─▒k─▒┼člar mü┼čterimizin proje durumuna göre dizayn edilmi┼čtir.

Geni┼člik 200 cm
Yükseklik 335 cm
Kapak 50 cm
Dolum dn100
Ç─▒k─▒┼č dn50
Seviye Göstergesi dn25
Ürün tamamen vinylester reçineden üretilmi┼č olup, asit dayan─▒m─▒ yüksektir. Ayr─▒ca tüm ç─▒k─▒┼č ve dolum flan┼člar─▒ asit dayan─▒m─▒ yüksek PVC olarak kombine edilmi┼čtir. Ürün üzerindeki özel seviye göstergesi de demonte olup dilendi─či zaman sökülerek, temizli─či rahat bir ┼čekilde yap─▒labilecektir.