60 tonluk foseptik tank 2 adet olarak Dimer Madencilik, Bingöl Genç tesisleri, için üretilmiş olup, teslimatı gerçekleştirilmiştir. Birbirine paralel bağlantı yapılarak kullanılacak olan foseptik tanklarının üretimi 10 gün içerisinde tamamlanmıştır. 50 ton ve yukarısı tonajlı ünlerde kullandığımız özel ayaklar ve sac kuşaklar ile birlikte ürünlerimiz 5 yıl garanti altında tutulmaktadır. Kurulumu ve yerleşimi oldukça kolay olan ürünlerimiz için dikkat edilmesi gereken en önemli husus tarafınıza gönderilen talimatnameye uyum sağlamaktır. Talimatnameyi Gör.

60 Tonluk Foseptik Tank

Özel ayak yapısı ve güçlendirilmiş yapısı ile güvenilir kullanım sağlamaktadır. Gerek kapladığı yer, gerek hacmi olarak fazla baskı altında çalışması gereken 60 tonluk foseptik tank ürünü için herşey düşünülmüştür.

60 Tonluk Foseptik Tank Ölçüleri

60 tonluk foseptik tank ölçüleri taşımaya uygun olarak dizayn edilmektedir. Rögar kapağı ve havalandırma borusu yükseklik ölçüsü taşıma standartlarına göre 10 cm ek kalan kısım seyyar olarak dizayn edilmiştir.

Genişlik 310 cm
Yükseklik 350 cm
Uzunluk 790 cm
Kapak 70 cm
Dolum dn200
Havalandırma dn100
Ayak Sayısı 6 adet
Paralel Bağlantı dn200
Sac Kuşak 6 adet
Dalgakıran 2 adet
Mapa 2 adet
Garanti 5 Yıl

Ürün Görselleri

Ürün Kullanım Koşulları
  • Foseptik tanklarını tarafınıza gönderilen talimatnameye uygun olarak yerleştiriniz.
  • Tank üzerindeki oluşacak toprak yükü talimatnamedeki ölçülere göre hesaplanmıştır.
  • Tank kalınlığı ve dayanımı bu hesaplamalara göre düzenlenmektedir.
  • Tank yerleştirilmesi sırasında dikkat ediniz. Yavaş bir şekilde ve kontrol halinde indirilmesini sağlayınız.
  • Ürünlerin üzeri kapatılırken mutlaka ince materyal veya içinde herhangi bir sert materyal bulunmayan toprak kullanınız. Kesinlikle hafriyat toprağı dökmeyiniz.
  • Tank alanının taban kısmının beton olmasına özen gösteriniz. Tank dolu haldeyken basınç fazla olacağından, düz bir sert zemine basması çok önemlidir.
  • Beton taban sağlanamayacak alanlarda mutlaka yetkili arkadaşlara bilgi veriniz.
Üretim Süresi

60 tonluk foseptik tankı üretim süresi yaklaşık olarak 15 iş günüdür. Demir ayakların tarafımıza ulaşması bu süreci etkilemektedir. Teklif sürecinde yetkili arkadaşlar size net ulaşım tarihini bildireceklerdir.

Satış Koşulları

Üretim süreci tarafınıza ulaşan teklif dosyasının ve teknik dokümanların onaylanmasını takiben başlar. Bu süreç içerisinde size ödeme koşulları ve diğer tüm bilgiler iletilecektir.