60 ton foseptik tank ürünü 50 ile 60 kişilik kullanımlar için aylık periyodik boşaltım için yeterli olacaktır. Boşaltım süreci kullanıma göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanım hesabı duş, lavabo ve mutfak gibi tüm atık su giderlerini kapsamaktadır. Ürünler genel olarak vidanjör boşaltımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Ancak kanalizasyon hattının bulunduğu ve uzak olduğu alanlarda (akışın sağlanamadığı) tank içerisinden kanalizasyon hattına pompalar aracılığı ile aktarılmak amacı ile kullanılmaktadır. Bu tür kullanımlar için tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir. Tankınız pompa kullanımına uygun olarak tasarlanacaktır.
Foseptik tanklarının genel olarak yatay poziyonda üretilmesi yükseklik ölçüsünün en aza indrigenmesini sağlamak amaçlıdır. Böylelikle kazı derinlik ölçüsü azaltılarak taban kısımda su çıkması önlenerek, beton zemin hazırlanması kolaylaştırılacaktır. Talep edildiğinde dikey olarakta üretilebilmektedir.

60 Tonluk Septik Tankı

60 Ton Foseptik Tank Fiyatı

Ürün Fiyatı : 35.000,00 TL

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Alternatif ölçülerde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

60 Ton Foseptik Tank Kurulumu

Ürününüzü mutlaka tarafınıza gönderilen talimatnameye ve yönergelere uygun bir şekilde yerleştiriniz ve kurulumu tamamlayınız. Kesinlikle tank üzerini kapatırken HAFRİYAT TOPRAĞI kullanmayınız. Ürün talimatnamesini aşağıda yer alan “görüntüle” linki üzerinden görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Ürün Talimatnamesi GÖRÜNTÜLE

Standart Ölçü

Genişlik 310 cm
Yükseklik 350 cm
Uzunluk 790 cm
KOT FARKI 30 cm

Ekipman Listesi

Havalandırma dn100
Rögar Kapağı dn700
Dolum dn200
Mapa 2 adet

Alternatif Ölçü

Genişlik 250 cm
Yükseklik 290 cm
Uzunluk 12.30 m
KOT FARKI 30 cm

Ekipman Listesi

Havalandırma dn100
Rögar Kapağı dn700
Dolum dn200
Mapa 2 adet
Daha fazla alternatif ölçü ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. İletişim>> sayfasını ziyaret edebilir veya mobil telefonlarınız üzerinde HEMEN ARAMA yapabilirsiniz.
Bilinmesi Gerekenler

Ürün Videosu 1