3 ton fiberglas su deposu üretimi, fiberglas ve polyester reçinenin birleşiminden oluşmaktadır. Fiberglas su depoları 5 yıllık garanti süresi ile pazarın en fazla garanti süresine sahip ürünlerindendir. Alternatif ölçü imkanları ile yatay, dikey ve prizmatik olarak üretim sağlanabilmesi en önemli avantajlarındandır.

3 Ton Fiberglas Su Deposu

İlgili Sayfalar

3 tonluk fiberglas su deposu ile ilgili daha fazla ayrıntı için tıklayınız.
3 ton plastik su tankı ürününü incelemek için tıklayınız.

Ürün Görselleri

[fusion_gallery image_ids=”152,153,156″ layout=”” picture_size=”” columns=”3″ column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”” lightbox=”yes” lightbox_content=”” bordersize=”” bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_gallery]

Ölçüleri

[su_row][su_column size=”1/2″]

Silindirik Yatay 1 Yatay 2
Genişlik 140 cm 120 cm
Yükseklik 155 cm 135 cm
Uzunluk 215 cm 250 cm
Kapak 40 cm 40 cm
Çıkış 1″ 1″

[/su_column][su_column size=”1/2″]

Silindir Yatay 3 Dikey
Genişlik 100 cm 140 cm
Yükseklik 115 cm 220 cm
Uzunluk 390 cm
Kapak 40 cm 40 cm
Çıkış 1″ 1″

[/su_column][/su_row]

Kullanım Koşulları

  • Fiberglas su deposunun kullanılacağı alanın taban kısmı mutlaka düz bir beton zemin olmalıdır. Zemin üzerinde herhangi bir materyal bulunmamasına özen gösteriniz.
  • Yatay su depolarında depo ayaklarının, dikey depolarda ise taban kısmının mutlaka zemin ile temas etmesi gerekmektedir.
  • Fiberglas su deposu kesinlikle giriş ve çıkış bağlantılarından kaldırılmamalı veya hareket ettirilmemelidir.
  • Dolu halde iken kaldırmayınız veya hareket ettirmeyiniz.
  • Depo üzerine kesinlikle delici veya kesici cisimler müdahale etmeyiniz.
  • Depo iç temizliklerini yarı dönemlik zamanlarda yaparak depoların daha sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz.

Yerleşim Hakkında

Yatay veya dikey depoların yerleşimi kesinlikle resimlerde görüldüğü gibi olmalıdır. Aksi takdirde ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.
[fusion_gallery image_ids=”13061,13062″ layout=”” picture_size=”” columns=”2″ column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”zoomin” lightbox=”yes” lightbox_content=”captions” bordersize=”2″ bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_gallery]