20 ton fiberglas su deposu üretimi, fiberglas ve polyester reçinenin birleşiminden oluşmaktadır. Fiberglas su depoları 5 yıllık garanti süresi ile pazarın en fazla garanti süresine sahip ürünlerindendir. Alternatif ölçü imkanları ile yatay, dikey ve prizmatik olarak üretim sağlanabilmesi en önemli avantajlarındandır.

20 Ton Fiberglas Su Deposu

İlgili Sayfalar

20 ton su deposu ile ilgili daha fazla ayrıntı için tıklayınız.
20 ton plastik su tankı ürününü incelemek için tıklayınız.

Ürün Görselleri

[fusion_gallery image_ids=”135,142,143″ layout=”” picture_size=”” columns=”3″ column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”” lightbox=”yes” lightbox_content=”” bordersize=”” bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_gallery]

Ölçüleri

[su_row][su_column size=”1/2″]

Silindirik Yatay 1 Yatay 2
Genişlik 250 cm 230 cm
Yükseklik 270 cm 250 cm
Uzunluk 420 cm 500 cm
Kapak 46 cm 46 cm
Çıkış 3″ 3″

[/su_column][su_column size=”1/2″]

Silindir Yatay 3 Dikey
Genişlik 200 cm 270 cm
Yükseklik 220 cm 360 cm
Uzunluk 670 cm
Kapak 46 cm 46 cm
Çıkış 3″ 3″

[/su_column][/su_row]

Kullanım Koşulları

  • Fiberglas su deposunun kullanılacağı alanın taban kısmı mutlaka düz bir beton zemin olmalıdır. Zemin üzerinde herhangi bir materyal bulunmamasına özen gösteriniz.
  • Yatay su depolarında depo ayaklarının, dikey depolarda ise taban kısmının mutlaka zemin ile temas etmesi gerekmektedir.
  • Fiberglas su deposu kesinlikle giriş ve çıkış bağlantılarından kaldırılmamalı veya hareket ettirilmemelidir.
  • Dolu halde iken kaldırmayınız veya hareket ettirmeyiniz.
  • Depo üzerine kesinlikle delici veya kesici cisimler müdahale etmeyiniz.
  • Depo iç temizliklerini yarı dönemlik zamanlarda yaparak depoların daha sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz.

Yerleşim Hakkında

Yatay veya dikey depoların yerleşimi kesinlikle resimlerde görüldüğü gibi olmalıdır. Aksi takdirde ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.
[fusion_gallery image_ids=”13061,13062″ layout=”” picture_size=”” columns=”2″ column_spacing=”10″ gallery_masonry_grid_ratio=”” gallery_masonry_width_double=”” hover_type=”zoomin” lightbox=”yes” lightbox_content=”captions” bordersize=”2″ bordercolor=”” border_radius=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][/fusion_gallery]