100 ton foseptik tank ürünleri 60 ile 100 kişilik kullanımlar için aylık boşaltım periyotlarında yeterli olacaktır. Ürün boşaltımını vidanjörler aracılığı ile sağlayabilirsiniz.
Kanalizasyon hattı uzak olan bölgeler için (akışkanlığın yeterli olamayacağı uzaklıkta) tank içerisine dolum sağlanarak pompalar aracılığı ile kanalizasyon hattına aktarım sağlanabilmektedir. Bu tip kullanımlar için tarafımıza bilgi verilerek ürün ekipmanlarının pompa sistemine göre düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Foseptik tankları genel olarak yatay pozisyonda üretilmektedir. Bunun nedeni yükseklik ölçüsünün minimuma indirerek kazı derinlik ölçüsünü en az seviyede tutmaktır. Talep doğrultusunda dikey olarak da üretilebilmektedir.

100 Ton Foseptik Tank Fiyatı

ÜRÜN FİYATI

11200000TL
 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
100 ton foseptik tankı fiyatı standart ölçü içindir. Alternatif ölçüler için fiyat farklılık gösterebilmektedir.

100 Ton Foseptik Tank Uygulaması

100 ton foseptik tank ürün kurulumu için mutlaka gömülme talimatnamesini görüntüleyin ve bu talimatnameye uygunu olarak kurulumu yapınız. Tank üzerini kesinlikle hafriyat toprağı ile kapatmayınız.


TALİMATNAME
Standart Ölçü

Genişlik 310 cm
Uzunluk 1360 cm
Yükseklik 350 cm
Kot Farkı 30 cm

Ekipman Listesi

Havalandırma dn100
Dolum dn200
Rögar Kapağı dn700
Mapa 4 adet


100 ton foseptik tank için güvenilir sevkiyat yapılabilmesi açısından alternatif ölçülerde üretim yapılamamaktadır. Soru ve talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. İLETİŞİM

Foseptik tankları ile ilgili kurulum sırasında mutlaka tarafınıza gönderilen talimatnamede yer alan yönergeleri uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca aşağıda yer alan yönergeleri de incelemenizi öneririz. Yönergeler garanti koşullarınızı oluşturmaktadır.

 • Tankın konulacağı kazı alanın ölçüleri açık bir şekilde talimatnamede belirtilmiştir. Bu ölçülerin dışına çıkılmaması gerekmektedir.
 • Tankın konulacağı alanın taban kısmı mutlaka düz bir beton zemin olmalıdır.
 • Tank üzeri kapatılırken kesinlikle hafriyat toprağı kullanmayınız. Ayrıca kazı yapıldıktan sonra hafriyat toprağını alan çevresinden kaldırınız. Yağış ile birlikte hafriyat toprağı kayma yaparak ürüne zarar verebilir.
 • Tankın yerleşimini kazı alanın tam merkezine sağlayınız. Tüm kenarlardan eşit mesafe kalması gerekmektedir.
 • Tank üzeri kapatılırken tüm boşluklardan eşit mesafede ve eşit miktarda kum doldurunuz.
 • Tank üzeri ince kum ile kapatılmalıdır. Kesinlikle hafriyat toprağı ile tank üzerini kapatmayınız.
 • Tank yerleşimini mutlaka tank üzerinde yer alan yerleştirme mapaları aracılığı ile sağlayınız.
 • Tank çevresinde uyarı levhası bulundurmaya ve rögar kapağının kapalı tutulmasına özen gösteriniz.
 • Tank havalandırma borusu vidanjör boşaltımı sırasında içeriye uygulanacak hava basıncının dışarı atılmasını sağlayacaktır. Özellikle boşaltım sırasında havalandırma borusu ağzının açık tutulmasına özen gösteriniz.
 • Tankın kazı alanına yerleşimi sırasında düşürmemeye ve çarpmamaya dikkat ediniz.