10 ton fiberglas su deposu üretimi, fiberglas ve polyester reçinenin birleşimi ile oluşmaktadır. Fiberglas su depoları 5 yıllık garanti süresi ile pazarın en uzun garanti süresine sahip ürün grubudur. Alternatif ölçü imkanları ile yatay, dikey ve prizmatik olarak üretim sağlanabilmesi en önemli avantajlarındadır.

10 Ton Fiberglas Su Deposu

Ürün Görselleri

10 Ton Fiberglas Su Deposu

İlgili Sayfalar

Detaylar
Polietilen Su Deposu

10 Ton Fiberglas Su Deposu Ürün Ölçüleri

Yatay 1 Yatay 2
Genişlik 200 cm 180 cm
Yükseklik 220 cm 200 cm
Uzunluk 335 cm 400 cm
Kapak Ölçüsü 50 cm 50 cm
Çıkış 2″ İç Dişli 2″ İç Dişli
Yatay 3 Dikey
Genişlik 160 cm 230 cm
Yükseklik 180 cm 260 cm
Uzunluk 500 cm
Kapak Ölçüsü 50 cm 50 cm
Çıkış 2″ İç Dişli 2″ İç Dişli

Kullanım Koşulları

  • Fiberglas Su Deposunun kullanılacağı alanın tabanın mutlaka düz bir beton zemin olması gerekir. Mümkün oldukça beton dökülmesi (min. 5 cm) çakıl, toprak gibi materyallerin üzerine deponun konulmaması gerekir.
  • Fiberglas Su Deposunun mutlak suretle taban kısmının,yatay depolarda ayaklar dikey depolarda alt kısım , tamamen yer ile teması dengeli bir biçimde sağlanmalıdır.
  • Fiberglas Su Deposu kesinlikle çıkış ve giriş bağlantılarından (rekorlar ve menhollerden) kaldırılmamalıdır.
  • Fiberglas Su Depoları dolu halde iken yerinden oynatılmamalı veya kaldırılmamalıdır.
  • Fiberglas Su Deposu üzerine kesici veya delici aletler ile müdahele edilmemeli, sızıntı veya akıntı farketildiğinde fabrika yetkilileri ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.
  • Fiberglas Su Deposunun iç temizliğini yarı dönemlik zamanlarda uygulayarak depoların daha sağlıklı kullanımını sağlayabilirsiniz.

Yerleşim Hakkında

Yatay veya dikey depoların yerleşimi kesinlikle resimlerde gösterildiği gibi yapılmalıdır. Aksi takdirde ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Fiberglas Su Deposu Yerleşimi

Fiberglas Dikey Su Deposu Yerleşimi